Pakiety promocyjne na kursy specjalizacyjne.

Pakiety promocyjne przeznaczone są dla osób, które posiadają już podstawowe uprawnienia płetwonurka P1 i chcą podnosić swoje kwalifikacje w naszej szkole nurkowania. Warunki uczestnictwa w kursach na poszczególne specjalizacje podane są w zakładce specjalizacje. Terminy poszczególnych kursów z pakietu ustalane są indywidualnie w celu minimalizacji kosztów związanych z wyjazdem na wody otwarte. Nurkowania odbywać się będą w zbiorniku “Kamionka Piast” w Opolu w związku z czym nie będzie opłaty dodatkowej w postaci kosztów wstępu na teren bazy nurkowej. Promocje obowiązują przy jednorazowym wykupie całości proponowanego pakietu.

Pakiet   2 + 1

W pakiecie 2 + 1 oferujemy dwie specjalizacje ( płetwonurek nocny PNO i płetwonurek nawigator PNA ) po cenach podanych w poszczególnych zakładkach specjalizacji a trzecią specjalizację ( płetwonurek nitroksowy PN1 ) w cenie 50% od podanej ceny.

Pakiet  3 + 1

 W pakiecie 3 + 1 oferujemy trzy specjalizacje ( płetwonurek nocny PNO, płetwonurek nawigator PNA i płetwonurek w suchym skafandrze PSS ) po cenach podanych w poszczególnych zakładkach specjalizacji a czwartą specjalizację ( płetwonurek nitroksowy PN1 ) dodajemy gratis!!!