Jako diler produktów firmy Santi, oferujemy sprzedaż całego asortymentu firmy z doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który w pełni spełni Państwa wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy na naszej stronie lub na stronie producenta, gdzie znajduje się cała oferta. Jeżeli nasuną się Państwu jakieś pytania co do wyboru oferowanych rozwiązań konfiguracyjnych jesteśmy w dyspozycji jak i istnieje możliwość wypróbowania wybranego asortymentu. 

SANTI to międzynarodowa firma produkująca sprzęt nurkowy z siedzibą w Gdyni, posiadająca swoje przedstawicielstwa w USA, Kanadzie, Korei, Włoszech, Holandii, Belgii, Niemczech, Rosji, Danii, Anglii i Szwecji, oraz sieć dilerów na całym świecie – wszędzie tam, gdzie można nurkować i gdzie nurkowie kupują swój sprzęt od Meksyku, poprzez Egipt, Australię do Chin.

W ofercie znajduje się cały asortyment uzupełniający potrzebny nurkom – innowacyjne systemy podwodnego ogrzewania, latarki, zawory, rękawice i specjalistyczna bielizna. Przez ostatnich kilka lat firma wprowadziła na rynek kilka tysięcy skafandrów i kilkanaście tysięcy ocieplaczy. Zyskała prestiż i pozycję wśród największych dostawców nurkowych skafandrów technicznych na świecie. Z każdym kolejnym rokiem SANTI zwiększa swoje znaczenie oraz udział w rynku. SANTI jest potwierdzeniem zasady, że jednym z najlepszych sposobów na rozwój i sukces firmy jest połączenie pasji i biznesu.

Sprzętu firmy Santi używamy niemal od początku istnienia firmy i z całą stanowczością możemy go polecić.

Suche skafandry Santi powstają w oparciu o wiedzę i długoletnią wymianę doświadczeń między nurkami, bowiem nikt nie zna lepiej sprzętu jak jego użytkownik.