Pomysł na prezent – Voucher podarunkowy

Chcesz sprawić komuś niespodziankę? Nic trudnego, zakup vouchera podarunkowego na kurs nauki nurkowania, specjalizację nurkową lub nurkowanie zapoznawcze tzw. „intro” to doskonały pomysł na prezent dla rodziny, znajomych lub bliskiej Ci osoby.
Być może dla osoby obdarowanej będzie to początek wielkiej pasji. Trzeba wziąć tylko pod uwagę, czy osoba, której zamierzamy podarować Voucher umie pływać, jeżeli tak, to czy jej stan zdrowia pozwoli skorzystać
z podarowanego prezentu. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie to wystarczy się z nami skontaktować i zakupić Voucher.
Taki prezent na pewno wywoła dużo uśmiechu na twarzy osoby obdarowanej i na długo zapadnie w jej pamięci. Voucher wykonany jest w formacie DL, na papierze o gramaturze 300 g/m2, dwustronnie laminowany, co nadaje aksamitności. Na awersie zastosowano druk wypukły co podnosi walory estetyczne. 

Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Jakie vouchery są w ofercie?
W ofercie mamy trzy rodzaje voucherów, na udział w kursie płetwonurkowania, na wybraną specjalizację nurkową i na nurkowanie zapoznawcze tzw. intro nurkowe.
Jak mogę zakupić Voucher?
W celu zakupu Vouchera, trzeba się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt, podając rodzaj vouchera (kurs nurkowania, specjalizację lub nurkowanie zapoznawcze) jak i też dane osoby, dla której będzie prezent.
Jak długo ważny jest Voucher?
Voucher na kurs nurkowania i specjalizacje ważny jest 12 miesięcy od momentu zakupu a na nurkowanie zapoznawcze (intro) 6 miesięcy.

Czy mogę uczestniczyć w kursie lub nurkowaniu zapoznawczym razem z osobą obdarowaną?
Tak, osoba która chce uczestniczyć z osobą obdarowaną w kursie nauki nurkowania, specjalizacji lub nurkowania zapoznawczego dokonuje opłaty i uczestniczy w zajęciach razem z osobą obdarowaną.

Czy mogę poprosić o zapakowanie vouchera?
Tak, zakupiony voucher zapakowany jest w metalizowaną, ozdobną kopertę.

Gdzie odbywa się nurkowanie zapoznawcze?
Nurkowanie zapoznawcze odbywa się na krytej pływali, w miejscu
i terminie ustalonym z obdarowanym.
Jak długo trwa nurkowanie zapoznawcze?
Standardowo czas nurkowania zapoznawczego wynosi 60 minut, plus pogadanka z teorii i warunkach bezpieczeństwa ok. 2,5h. W trakcie pogadanki będzie o sprzęcie wykorzystywanym w trakcie nurkowania, o fizyce, o fizjologii człowieka i komunikacji pod wodą.

REGULAMIN
1. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania Vouchera w Szkole Nurkowania Hydromania e-mail: biuro@kursy-nurkowe.eu   lub tel. 731 145 300.
3. Vouchery mogą być zakupione na wszystkie kursy i szkolenia z naszej oferty.
4. Termin ważności Vouchera widnieje na Voucherze. Nie może być jednak dłuższy niż 12 miesięcy od daty zakupu Vouchera.
5. Vouchery są jednorazowe.
6. Vouchery są generowane indywidualnie, przypisane do osoby, konkursu lub promocji i nie mogą być przedmiotem handlu.
7. W przypadku wygrania Vouchera w konkursie przez osobę która nie spełnia wymogów na udział w kursie, szkoleniu czy nurkowaniu zapoznawczym, istnieje możliwość przekazania Vouchera osobie trzeciej spełniającej te wymagania. Przekazanie vouchera po wcześniejszym poinformowaniu Szkoły Nurkowania Hydromania.
8. Posiadacz Vouchera przekazując go osobie trzeciej zobowiązany jest do poinformowania kolejnego posiadacza o zasadach korzystania z Voucherów określonych w niniejszym regulaminie oraz miejscu i czasie jego możliwej realizacji wskazanej przy zakupie Vouchera.
9. Szkoła nauki nurkowania Hydromania może odmówić realizacji Vouchera
    w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Vouchera lub istnieją przesłanki, że doszło do złamania niniejszego regulaminu.
10. Szkoła nurkowania Hydromania zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw Nabywców. Wszelkie zmiany treści Regulaminu będą na bieżąco aktualizowane i udostępniane na stronie internetowej Hydromanii.